/ Filtruj
Kategorie
(21) Komerční prostory
(4) Činžovní domy
(13) Byty
(2) Pozemky
(1) Restaurace
Zařazení v kategorii
(18) Kanceláře
(4) Prodejny
(13) Byty
(1) Kavárna/Restaurace
(2) Parcely
(0) Nebytové prostory - ostatní
(3) Pronájem
(0) Ostatní
(0) Rybníky
(0) Školící prostory,učebny

realityO nás

 

Dobrý den,
jmenuji se Luboš Pulec, nar. v r. 1971 v Žatci, trvale bydlím v Chebu.  Pocházím z rodiny, ve které provozování horských chalup horských a turistických center bylo každodenní náplní jejich práce. Mám proto tak přímé a osobně zažité zkušenosti "k nezaplacení " z provozování,pronajímání a  správy hotelů a chalup horského typu , jakým byly například Luční bouda, Svatý Petr, Výrovka, Studniční bouda v Krkonoších, a další střediska v Krušných horách, kde jsme téměř 20 let s rodiči jako 3 sourozenci pobývali. Kompletním realitním servisem, správou a pronájmem komerčních nemovitostí jsem se v minulosti jako vedoucí zaměstnanec
jedné společnosti zabýval úspěšně 8 let.

V současnosti trvale spolupracuji s několika podnikatelskými subjekty v oblasti poskytování kompletního realitního servisu,  správy a pronájmu nemovitostí - nebytových prostor a komerčních bytů. Tato činnost patří mezi stěžejní, hlavním cílem je pro majitele domů (obchodní  partnery ) najít zajímavé a stabilní nájemce.

V rámci služeb poté nabízet kompletní realitní servis s maximálním důrazem na spokojenost nejen majitelů, ale především nájemců. Především Ti by v těchto domech měli nalést příjemné prostředí, zázemí a služby na vysoké úrovni pro své podnikání.

Zastávám názor, a za léta podnikání v této oblasti realit a správy nemovitostí se mi to potvrdilo, že spokojený nájemce znamená nejen reklamu pro majitele nemovitosti, ale také možnost navázat další obchodní vztahy i v jiných oblastech podnikání .

 

Luboš Pulec, majitel                                                                            Kancelář Svobody 547/19, Cheb, telefon: +420 602 412 744