/ Filtruj
Kategorie
(21) Komerční prostory
(4) Činžovní domy
(13) Byty
(2) Pozemky
(1) Restaurace
Zařazení v kategorii
(18) Kanceláře
(4) Prodejny
(13) Byty
(1) Kavárna/Restaurace
(2) Parcely
(0) Nebytové prostory - ostatní
(3) Pronájem
(0) Ostatní
(0) Rybníky
(0) Školící prostory,učebny

Připravujeme pro Vás nové nájemní byty v centru města Chebu.

V rámci zahájení příprav výstavby komerčního komplexu si Vám dovoluji nabídnout zajímavé a moderní bydlení v centru města Chebu,pěší zóně, s možností parkování osobního vozu na vlastním pozemku. Projekt je v přípravě a jeho zahájení bude závislé na množství potenciálních klientů o tento druh bydlení.

Nabízíme dlouhodobou spolupráci založenou na vzájemné potřebě spoluvytvářet nový obchodní a bytový komplex "Třicetčtyřku ",který v sobě bude zahrnovat jak klasické prodejní prostory komerčního charakteru, tak též služby, kavárnu,restraucaci a v neposlední řadě zmiňované atraktivní, pěkné a bezpečné bydlení pro Vás a Vaše blízké.

V nabídce bude 14 bytových jednotek s velikostí od 34 do 206m2 obytné plochy. Výtahy a eskalátory jistě zpříjemní pohyb v rámci celého  komplexu.

Automatická brána, závora, kamery, napojení na pco, výtah, eskalátory, pc síť, internet a telefony...to vše bude samozřejmostí. Přemýšlíte-li o příjemném a moderním bydlení za zajímavých finančních podmínek kontaktujte nás, rádi Vám projekt představíme.

Těšíme se na budoucí spolupráci.