Reality Cheb-P5275636.JPG

Pronájem prodejny v centru Chebu


Základní:

Cena za m2 :  350 Kč/m2
Umístění :  26.dubna 14,Cheb
Obytná plocha :  92 m2
Zařazení :  Komerční prostory / Prodejny /

Podrobnosti:

Internet :  WIA WIFI zákl.-profi
Kamerový systém :  aktivní
Napojení na PCO :  aktivní
Osvětlení :  stropní zabudované
Parkování zdarma :  na vlastním pozemku
Parkoviště :  200m od prostoru
Reklama-info systém v ceně nájmu :  ano
Telefonní ústředna :  ano,též klasicklé linky

Dostupná zařízení:

Bezbariérový přístup
Serverovna
Sociální zařízení
Školící prostory vybavené technikou
Učebna
Výtah
WC invalidi

Popis:

Obchodní - prodejní prostory v centru města Chebu.

Dovoluji si Vám nabídnou velmi zajímavé obchodní prostory . Hlavní prostor - obchodní/prodejní o rozdloze 91,95 m2,dále zázemí skládající se z předsíně 6m2,WC a úklidové místnosti o pološe 3,2 m2 a spojovací - přístupové chodby s výměrou 7,55m2 K tomuto prostoru je možné si pronajmout dále kancelář 11,12 m2 a sklad 14,56 m2 plochy - není podmínkou, lze dispozičně dělit.

Původní strážní objekt , upravený v 30tých letech minulého století soukromým lékařem pro výkon praxe a bydlení prošel v roce 2010,2011 zásadní a nákladnou rekonstrukcí, jejíž výsledkem je zcela nový polyfunkční objekt v centru města Chebu, v historické části, kde jsou sdruženy banky, pojišťovny, lékaři a lékárníci vč. klasických obchodníků či školy, školy. Velmi rušná část města přístupná jak z vozů , tak pro pěší. Samotná poloha na hraně kruhového objezdu činí z tohoto místa velmi perspektivní obchodní lokalitu vhodnou pro banky, finanční společnosti, lékaře, lékárny, kavárny , referenční prodejny - show room (y) - obchodních společností apod...

Prodejna se nachází v domě, kde sídlí notář,právník a pojišťovna. Ostatní prostory se postupně obsazují. Část objektu je provozována jako školící středisko. V podkroví se nachází též mezonetová bytová jednotka o ploše 150m2, kterou je možné též si pronajmout a kombinovat tak bydlení a byznys v jednom objektu.

Dům je vybaven veškerými sítěmi - plyn, elektrická energie, kamerový systém, zabezpečovací systém, automatické zavírání rolo bránou, automatické uzavírání výtahu, dlažby, obklady, výtah.

Prostor je bez bezbariérový, světelná reklama v rámci provozování prostor umístěná nad výlohami je samozřejmostí. Parkování v místě na obecných silnicích, zatím regulované parkovacími hodinami, v budoucnu parkovacími automaty a v současnosti též s možností získání placeného rezidenčního parkování.

Velmi dobré místo pro Vaše podnikání. Těším se na budoucí spolupráci.

Bez průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) > dočasná energetická třída „G“.