Reality Cheb-55a8f0a3d2db4IMG_20150716_095058.jpg

Pronájem prodejny na pěší zóně


Základní:

Cena k jednání :  1 Kč
Umístění :  Svobody 547/19,Cheb
Obytná plocha :  64 m2
Zařazení :  Komerční prostory / Prodejny /

Podrobnosti:

Internet :  WIA WIFI-strukturovaná kab.
Kamerový systém :  ANO
Mist k parkování :  1
Místností :  1+2 /prodejna + zázemí/
Napojení na PCO :  ANO
Osvětlení :  stropní
Parkování zdarma :  ANO
Parkoviště :  vlastní
Podlaží :  1.NP-přízemí
Telefonní ústředna :  ano

Dostupná zařízení:

Bezbariérový přístup
Sociální zařízení

Popis:

OBCHOD V CENTRU MĚSTA-TOP.

Obchod v centru města,TOP místo. Obchod v centru města. Pronájem prodejních prostor v Chebu,pěší zóna, tř.Svobody. Plocha 64,21 vč. zázemí a lehkého příručního skladu. Výloha, napojení na PCO, veškeré sítě,WIA net…. TOP MÍSTO.

Výhodná poloha-křížení ulic Svobody/Májová,hlavní pěší zóna,aktivní místo, přistupné a viditelné z vozu i pro pěší. Klientela pro obchody může bezúplatně zastavit přímo u domu , nájemce 1x parkovací místo zdarma v ceně nájmu na soukromém pozemku majitetele ( pronajímatele).

Režie dle podružných měřidel. Nájemci v domě - přízemí NaturHouse, Vodafone ČR,a.s., Axis Optik,s.r.o.,Pekosa Pekárna,s.r.o., obchodně/administrativní komerční budova po celkové rekonstrukci,vkusně a velmi citlivě pojatá rekonstrukce s důrazem na zachování rázu domu v kombinaci se všemi moderními prvky pronájmu.

Majitel uvítá dlouhodobý pronájem na dobu určitou a model kauce na nájemné.

BEZ PROVIZE PRO RK.CENA:Dohodou, dle modelu nájmu, dle činnosti, startovní nájem při dlouhodobé spolupráci či model nájmu např. " pronajímám si 3 roky,platím nájem 2,5 roku " či " pronajímám si 6 let,platím 5 let ".

Jsme specialisté v rámci pronájmu nebytových prostor. T.č. vlastníme a pronajímáme více jak 7.000m2 obchodně/administrativních ploch. Nehledáme jednorázový obchod,ale dlouhodobou spolupráci, zajímavého , silného a stabilního klienta, kterému nabídneme velmi dobré služby v oblasti správy a pronájmu nebytových prostor, pěkné prostory,zajímavé místo na nově renovované pěší zóně , kam se postupně vrací zajímaví obchodníci .

Možnost rozšíření o přístavbu, kdy celková komerčních plocha po rozšíření dosáhne 120m2.

Bez průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) > dočasná energetická třída „G“.