Reality Cheb-IMG_8244a.jpg

Obchodně/administrativní centrum


Základní:

Prodejní cena :  80 Kč
Umístění :  26. dubna 583,Cheb
Obytná plocha :  600 m2
Zařazení :  Činžovní domy / Pronájem /

Podrobnosti:

Determické folie : 
Internet : 
Kamerový systém : 
Mist k parkování : 
Místností : 
Nábytek zdarma : 
Napojení na PCO : 
Osvětlení : 
Otřesová čidla : 
Parkování zdarma : 
Parkoviště : 
Podlaží : 
Reklama-info systém v ceně nájmu : 
sprchový kout : 
Telefonní ústředna : 
Trezor : 
Vana : 
Vybavená kuchyně : 

Dostupná zařízení:

Bezbariérový přístup
BONUS OD MAJITELE
Kamerový systém
Koupelna
Kuchyňka
PC rozvody
Požární čidla
Recepce
Serverovna
Sociální zařízení
Spoluinvestice majitele
Školící prostory vybavené technikou
Telefonní rozvody
Terasa
Učebna
Vybavená kuchyně
Vybavení prostoru na klíč
Vybavený sál
Výtah
WC invalidi

Popis:

Polyfunčním objekt v původní historické části města, kde v 30tých lelech mimulého století zde byla zřízena ordinace a byt lékařské rodiny. Objekt postupně měnil majitele a v roce 2006 jej získal do svého realitního portfolia stávající majitel.

Původní objekt , upravený v 30tých letech minulého století soukromým lékařem pro výkon praxe a bydlení prošel v roce 2010,2011 zásadní a nákladnou rekonstrukcí, jejíž výsledkem je zcela nový polyfunkční objekt v centru města Chebu rozkládající se na bez mála 466m2 ve 4 podlažích ( 1 podzemní, 3 nadzemní), v historické části, kde jsou sdruženy banky, pojišťovny, lékaři a lékárníci vč. klasických obchodníků či školy, školy. Velmi rušná část města přístupná jak z vozů , tak pro pěší. Samotná poloha na hraně kruhového objezdu činí z tohoto místa velmi perspektivní obchodní lokalitu vhodnou pro banky, finanční společnosti, lékaře, lékárny, kavárny , referenční prodejny - show room(y) - obchodních společností apod...

Ve sníženém přízemí se nachází nově vybudované kadeřnické a kosmetické studio spolu s masážemi o celkové ploše cca 90m2.

V přízemí jsou tři obchody 132, 130 a 160m2, z nichž některé je možné si dlouhodobě pronajmout.

V prvním a druhém patře (podkroví) jsou obchodní kanceláře a bytové jednotky. V neposlední řadě, pokud hledáte služby v oblasti pronájmu školících prostor, nabízíme Vám vybavené učebny k pronájmu vč. techniky, PC atd…

Společné prostory jsou vkusné, dokonale prosvětlené velkým množstvím plastových oken. Pro zajištění bezpečí slouží nejen kamerový a elekronický systém zabezpečení, ale též rolo brána před objektem a automatický zámek na výtahu z ulice, který se v určitou dobu zcela uzamkne pro veřejnost a slouží pro klienty domu ( po pracovní době, o sobotách a nedělích). 

Veškeré sítě, telefony, WIA NET, výtah, možnost parkování v rámci rezidenčních karet či na soukromém pozemku p. majitele   cca 3 minuty od objektu v další vile totožného vlastníka ( Divadelní nám. 594/5, Cheb).

Hledáme dlouhodobou spolupráci s klienty, kteří zde najdou nejen nový domov, ale i místo vhodné například k podnikání. Nabízíme zvýhodněný model nájmu , například bydlím 6 let, platím 5 let, či bydlím 10 let,platím 8 let nájmu.  Těším se na budoucí spolupráci.

Více v sekci kanceláře, prodejny, školící prostory.

Bez průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) > dočasná energetická třída „G“.