Reality Cheb-P9079814.JPG

Administrativní centrum


Základní:

Prodejní cena :  80 Kč
Umístění :  Divadelní 594,CHEB
Obytná plocha :  450 m2
Zařazení :  Činžovní domy / Pronájem /

Podrobnosti:

Determické folie : 
Internet : 
Kamerový systém : 
Mist k parkování : 
Místností : 
Nábytek zdarma : 
Napojení na PCO : 
Osvětlení : 
Otřesová čidla : 
Parkování zdarma : 
Parkoviště : 
Podlaží : 
sprchový kout : 
Telefonní ústředna : 

Dostupná zařízení:

BONUS OD MAJITELE
Kamerový systém
Koupelna
Kuchyňka
PC rozvody
Požární čidla
Serverovna
Sociální zařízení
Spoluinvestice majitele
Telefonní rozvody
Vybavení prostoru na klíč

Popis:

Vila Bareuther

 

V osmdesátých letech 19. Století započal Karl Bareuther realizovat svůj stavební záměr, když zakoupil jeden z posledních volných pozemků v nejstarší chebské vilové čtvrti na Divadelním náměstí. Jednalo se o společensky prestižní místo, které si mohli dovolit jen ti opravdu nejzámožnější. Tím byl i obchodník Karl Bareuther, jenž se přiženil do rodiny ašských textilních magnátů Geiplů a po jejich příkladu se úspěšně pustil do podnikání v textilním oboru, konkrétně do výroby koberců. Úspěšný podnikatel zadal projekt vily inženýrovi Ferdinandu Herglotzovi, oblíbenému chebskému staviteli 80. let 19. Století…

(Autor textu dle licenční smlouvy Mgr. Zbyněk Černý)

 

V malebném místě starého města Chebu, poblíž původních hradeb města, se nachází 4 podlažní historická vila s vkusně revitalizovanou zahradou, zámkovou dlažbou pro parkování, jejíž kompletní rekonstrukcí poskytl nový majitel svým obchodním partnerům luxusní místo pro jejich podnikání a bydlení za velmi příznivých cenových podmínek.

 

V každém ze 4 podlaží o ploše bez mála 150m2 se nachází velmi vkusné a komorní komerční prostory – kanceláře, v podkroví je nově pronajato k dlouhodobému bydlení. Centrálně vytápěno plynovým kotlem. Prostory jsou vybaveny veškerými sítěmi, strukturovaná kabeláž umožňuje klientům pronajmout si v domě libovolné nebytové prostory a tyto síťově propojit. Nové krytiny, štuky, malby, podružné měření elektrické energie a wia internet jistě poskytnou dobré zázemí všem, kdo hledají dobrou adresu, klidné místo v centru města s možností parkování. Kanceláře od 14ti m2 či možnost vzájemného propojení dle dispozic a přání klienta.

 

Majitel uvítá dlouhodobý pronájem na dobu určitou a model kauce na nájemné.

BEZ PROVIZE PRO RK.CENA: Dohodou, dle modelu nájmu, dle činnosti, startovní nájem při dlouhodobé spolupráci či model nájmu např. " pronajímám si 3 roky,platím nájem 2,5 roku " či " pronajímám si 6 let,platím 5 let ".

Více v sekci kanceláře...

Jsme specialisté v rámci pronájmu nebytových prostor. T.č. vlastníme a pronajímáme více jak 7.000m2 obchodně/administrativních ploch. Nehledáme jednorázový obchod,ale dlouhodobou spolupráci, zajímavého , silného a stabilního klienta, kterému nabídneme velmi dobré služby v oblasti správy a pronájmu nebytových prostor.

Bez průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) > dočasná energetická třída „G“.