Reality Cheb-Hlavní náhled - Mlýnská 590.jpg

4+1 v Chebu-pronájem


Základní:

Cena za měsíc :  7000 Kč/měsíc
Umístění :  Mlýnská 590,Cheb
Obytná plocha :  92 m2
Zařazení :  Byty / Byty /

Podrobnosti:

Etážové topení : 
Mist k parkování : 
Osvětlení : 
Parkování zdarma : 
Podlaží : 
Vana : 
Vybavená kuchyně : 

Dostupná zařízení:

Koupelna
Kuchyňka
Šatna

Popis:

BYT je nově k 6.10.2016 REZERVOVÁN a jednání směrují k uzavření smluv.

 

 

Nabízím Vám k pronájmu bytovou jednotku 4+1 v klidné části města Chebu v bezprostřední blízkosti chebského hradu a místa oddechu, sportu a dětských hřišť, v části zvané Krajinná výstava v ulici Mlýnská. Byt se nachází ve 2. patře. Vchod o dobu k této bytové jednotce je z boku nemovitosti. Možnost parkování na soukromém pozemku či v bezprostřední blízkosti na státní komunikaci.

V bytě jsou nová plastová okna.

Bytovná jednotka t.č. prochází opravou parket,  podlah, stěn , obložení, dlažby, pvc. Spolu s tím nový majitel nájemci zajistí novou kuchynskou linku částečně vybavenou, zánovní kombinovanou lednici, novou vanu, umyvadlo a wc kombi.

Tepelnou pohodu a ohřev tuv zajistí kombinovaný plynový kotel.

Veškerá technická zařízení bytové jednotky projdou rekonstrukcí  či revizí, která bude novému nájemci předána spolu s předmětem nájmu.

Majitel pronajme bytovou jednotku maximálně na 36 měsíců.

Poté ji použije pro svou potřebu.

V této nemovitosti jsou pouze 3 byty včetně bytu , který se pronajímá.

Velmi příjemná, krásná, klidná a bezpečná lokalita, t.č. prostá všech negativních vlivů , vhodná pro mladou rodinu.

Majitel hledá příjemnou a klidnou spolupráci založenou na vzájemné důvěře, dodržování smluvních ujednání vč. domovního řádu.

Předpokládané celkové náklady na bytovou jednotku, tedy nájemného , provozní režie ( plynu, elektrické energie, fondu oprav a vodného/stočného ) jsou 10-11 tis kč měsíčně.RK je povinna v souladu s předpisy a zákony ČR zajistit uvedení ukazatelů energetické náročnosti uvedených v průkazu v informačních materiálech. Pokud grafickou část PENB nebo její ověřenou kopii nemá k dispozici, je nutné uvést v souladu s platnou legislativou nejhorší třídu, tj. třídu G.